Obchodní podmínky

 1. Objednávka musí být vyšší než 5000,-
 2. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
 3. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte. Pokud potvrzení o provedené objednávce nedorazilo, zkontrolujte Vámi zadanou e-mailovou adresu v objednávce a neprodleně nás kontaktujte.
 4. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce. Výjimku tvoří pouze případy, na které se vztahuje bod č.6 tohoto odstavce.
 5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp., případně objednávku, v případě, že nedojde ke spolupráci ze strany zákazníka.
 6. Prodejce si dále vyhrazuje právo objednávku, nebo její část zrušit v případech, kdy je:
  • položka objednávky, nebo min. 50% položek objednávky vyprodáno a není možné je v souladu s obchodními podmínkami dodat. V takovémto případě je zákazník informován e-mailem.
  • kdy se ze strany zákazníka jedná o opakované porušení obchodních podmínek, zvláště v případě opakovaného nevyzvednutí zásilky. V takovémto případě má právo prodejce případné další objednávky bez výzvy ignorovat.
 7. Prodejce si vyhrazuje právo objednávku, nebo její část zrušit v případě, že údaje o produktu byly chybné, nebo nepřesné.

Nevyzvednutí zásilky:

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré objednávky uzavřené na našem internetovém obchodě jsou závazné a uzavření objednávky je právně srovnatelné s uzavřením kupní smlouvy. V případě, že si nevyzvednete zásilku, tím způsobujete zvýšení nákladů prodejce, které se v budoucnu negativně projeví na ceně zboží (což platí obecně).
S platností od 1.9. 2010 zavádíme v případě nevyzvedutí zásilky tento postup:
1. Odesíláme e-mail na uvedenou adresu v objednávce s výzvou k uhrazení symbolického poplatku

nevyzvednuté zboží dodáváno prostřednictvím České pošty = 100,- Kč


2. Nevyzvednuté zboží odložíme na 5 dní, abychom poskytli čas k Vaší reakci

3. Nedojde-li k Vaší reakci na vzniklou situaci, dojde k zablokování Vašeho zákaznického účtu a bude znemožněn další nákup na našem internetovém obchodě do vyřešení situace.

Při objednávce je nutno uvádět pravdivě své údaje. V případě lživě uvedeného jména či adresy, na níž bude doručeno zboží, které se posléze vrátí prodejci zpět (týká se i nezaplacení částky za zboží na účet prodejce), bude daná osoba vyhledána dle IP adresy a předána úřadům činným v trestním řízení.Storno objednávky:

Poskytujeme lhůtu pro storno objednávky 24 hodin od provedení objednávky. Po této době je účtován poplatek 100Kč za náklady spojené s dopravou z Velké Británie. Bezplatné storno je možno po 21 dnech od uskutečnění objednávky. Storno objednávky přijímáme pouze písemně a to na emailu:

info@mm-sport.cz

v opačném případě postupujeme stejným způsobem jako při nevyzvednuté zásilce, viz. obch. podmínky níže.

Kontakt

Prodejna mm-sport
Vodní 121
Uherské Hradiště 686 01

Telefon: +420 777 48 36 44
E-mail: info@mm-velkoobchod.cz

IČ:873 47 857

DIČ:CZ8806254655

Anketa

Jakou značku preferujete?

adidas [560]

puma [304]

nike [283]

reebok [331]


Odběr novinek