Snadná reklamace

Snadná reklamace

Případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Postup při reklamaci

  • Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem (zboží nezasílejte na dobírku, taková zásilka může být odmítnuta).
  • Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.
  • Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu (popřípadě přiložený formulář určený pro reklamaci). Bez přiložené faktury nebude reklamace vyřizována! Za dotisk nepřiložené faktury je účtován poplatek 50 Kč.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku. Při vracení peněz na Váš bankovní účet je účtován manipulační poplatek spojený s převodem 20 Kč. Pro navrácení peněz je zapotřebí k faktuře přiložit i podepsanou Žádost o navrácení peněz s uvedeným bankovním číslem (nikdy nepsat na fakturu).

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:

  1. Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).
  2. Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).
  3. Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
  4. Výrobek byl poškozen působením živlů.
  5. Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
  6. Výrobek byl poškozen v důsledku zapojení do sítě, která neodpovídá příslušné ČSN.

Kontakt

Prodejna mm-sport
Vodní 121
Uherské Hradiště 686 01

Telefon: +420 777 48 36 44
E-mail: info@mm-velkoobchod.cz

IČ:873 47 857

DIČ:CZ8806254655

Anketa

Jakou značku preferujete?

adidas [560]

puma [304]

nike [283]

reebok [331]


Odběr novinek